Sport Hotel Sletiště

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Sportovců 818, Rozdělov, Kladno 27204

Nově vybudovaný Sport Hotel Sletiště na okraji Kladna potěší především vyznavače aktivního odpočinku. Stojí v centru sportovního areálu, který kromě aquaparku a venkovního koupaliště tvoří víceúčelová hala, trampolínové a lanové centrum, tenisové kurty, minigolf a další sportoviště. Letiště Václava Havla je odtud vzdálené jen 25 kilometrů. Hotel s bezbariérovým přístupem má k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje pro 64 ubytovaných hostů. Patří k němu restaurace Sleťák a konferenční místnost pro 60 účastníků firemní akce. Parkování na hotelovém parkovišti je bezplatné.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Sport Hotel Sletiště On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Standard Double
Standard Triple
Standard Triple Handicap
Standard Quadruple

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Sport Hotel Sletiště Pokoje

Sport Hotel Sletiště pronajímá 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 8 čtyřlůžkových pokojů, pojmenovaných po slavných kladenských sportovcích, jejichž fotografie také zdobí interiér. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu se sprchou a sociálním zařízením, minibar a satelitní televizi. Ve dvou třílůžkových pokojích jsou speciální bezbariérové úpravy. Bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu funguje v celém hotelu zdarma, hosté mohou využít společnou kuchyňku zařízenou spotřebiči i nádobím. Čtyřnozí domácí mazlíčci dovnitř nemohou, za děti do 6 let věku se nocleh neplatí.

Sport Hotel Sletiště Gastronomie

Součástí Sport Hotelu Sletiště je moderní restaurace Sleťák. Můžete se těšit na domácí kuchyni z kvalitních a čerstvých surovin, českou i mezinárodní gastronomii, bohatou nabídku nápojů nebo každodenní polední menu. Snídaně v podobě švédského stolu je započítaná v ceně ubytování, podává se od 7:00 do 10:00 hodin. V restauraci vám připraví svatební hostinu, raut i coffee break k firemní akci.

Sport Hotel Sletiště Recepce

Recepce je v provozu non-stop.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB

Sport Hotel Sletiště Dostupnost

Sportovní areál se Sport Hotelem Sletiště najdete na jihozápadním okraji Kladna, parkovat u něj budete bezplatně. Hlavní vlakové nádraží je od hotelu vzdálené 2,5 kilometru, zhruba stejně daleko jen jiným směrem se nachází autobusové stanoviště.

Sport Hotel Sletiště Okolí

Pokud do Kladna přijedete za aktivním odpočinkem, nemusíte ani opouštět sportovní areál kolem hotelu a dosyta si užijete nejrůznější aktivity. Až se jich nabažíte, vyrazte do města prohlédnout si kladenský zámek s expozicemi o historii města a navštivte také Sládečkovo vlastivědné muzeum. Kousek za městem je Hornický skanzen Mayrau, dětem se bude líbit zoopark v obci Zájezd, kde mají kromě jiného jedinečný chov chameleonů.

Sport Hotel Sletiště

Sportovců 818, Rozdělov, Kladno
Zobrazit celou mapu